AR ŽINAI, KAD...

Komitetai daug laiko praleidžia rengdami pranešimus dėl Komisijos pasiūlytų teisės aktų, tačiau jie gali rengti ir pranešimus savo iniciatyva komitetų kompetencijos sričiai priklausančiais klausimais. Pirmininkų sueiga – už Parlamento darbą atsakingas organas – suteikia leidimą pranešimus savo iniciatyva perduoti plenariniams posėdžiams.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

Naujienos

Sveikinimas Rugsėjo 1-osios proga

2015-08-31

Šią dieną norėčiau visus Lietuvos moksleivius, studentus, pedagogus pasveikinti su Mokslo ir žinių diena. Rugsėjo 1-oji – tai diena, svarbi kiekvienam iš mūsų. Šią dieną tūkstančiai Lietuvos vaikų įžengia į naują gyvenimo etapą, pradėdami ilgą kelią žinių ir gyvenimiškos brandos link. Tuo tarpu tūkstančiai studentų pasitinka šią dieną kaip naujo gyvenimo etapo, reiškiančio užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą, link. Nors daugeliui suaugusių žmonių šie gyvenimo etapai jau tolimoje praeityje, tačiau manau, jog būtent Rugsėjo 1-ąją mes prisimename mokyklos bei studijų laikus, jaunystę, o tuo pačiu ir savo mokytojus, padėjusius mums ne tik įgyti naudingų žinių, bet ir padėjusiems mums bręsti kaip asmenybėms.


 Kaip ir daugumai iš mūsų, mokyklos laikais Rugsėjo 1-oji nebuvo mano laukiamiausia diena, nes po ilgų vasaros atostogų vėl tekdavo grįžti į mokyklos suolą, o nerūpestingą poilsį tekdavo iškeisti į stropų mokymąsi. Bet tuo pačiu ši diena būdavo ir savitai smagi, nes po atostogų turėdavau galimybė vėl sutikti savo draugus, o grįžęs į mokyklos suolą išmokdavau daug naudingų dalykų, be kurių  dabar neįsivaizduočiau savo gyvenimo.

 Dar sykį sveikinu visus Rugsėjo 1-osios proga. Norėčiau palinkėti visiems Lietuvos moksleiviams ir studentams, kad ateinantys mokslo metai nebūtų nuobodūs, kad per juos ne tik įgytumėte daug naudingų žinių bei įgūdžių, bet ir sutiktumėte naujų draugų, patirtumėte malonių akimirkų ir judėtumėte užsibrėžtų svajonių link, o jų tėvams – kad ir šiemet jūsų atžalos jūsų nenuviltų ir džiugintų savo pasiekimais bei gyvenimiška branda. Taip pat norėčiau pasveikinti visus Lietuvos pedagogus ir palinkėti jiems kantrybės bei ryžto dirbant su jaunąja Lietuvos karta, nes ji – mūsų visų ateitis.

atgal..