AR ŽINAI, KAD...

ES piliečių teisė laisvai judėti, gyventi ir dirbti visoje Sąjungoje lengvai gali būti palaikyta savaime suprantamu dalyku. Tačiau siekiant užtikrinti, kad piliečiai galėtų visiškai pasinaudoti šia teise, būtina sukurti ir palaikyti veiksmingą pagrindinių teisių ES viduje apsaugos sistemą.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

Naujienų archyvas

A.Saudargas dalyvavo Baltarusijos krikščioniškosios demokratijos steigiamoji konferencija

2009-10-31

Baltarusijos krikščioniškosios demokratijos steigiamoji konferencija įvyko Spalio 31 d. Minske. Nepaisant to, kad Kongreso vieta buvo numatyta tik dieną prieš, organizatoriai sugebėjo surinkti 311 delegatų ir apie 300 svečių.


Steigiamojoje konferencijoje dalyvavo ir sveikinimo kalbą pasakė Europos Parlamento narys, Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (toliau - TS-LKD) narys Algirdas Saudargas ir TS-LKD Tarybos narys Žilvinas Leleiva. Tarp svečių buvo Stanislovas Szuszkiewicz, Viachaslau Siuchyk, Aliaksei Janukevich Viktar Karnienka, Juras Hubarevich, Ales Lahviniets, Liudmila Hraznova, ambasadoriai Jungtinėje Karalystėje ir Vengrijoje, Lietuvoje, diplomatinių misijų iš JAV, Olandijos, Čekijos, Vokietijos, Prancūzijos, Lietuvos, Latvijos, kunigai iš įvairių krikščioniškų bažnyčių.

 

Svarbiausias politinis sprendimas buvo priimtas dėl Baltarusijos krikščionių demokratų partijos dalyvavimo vietos rinkimuose 2010 metais ir prezidento rinkimuose 2011 metais.


atgal..