AR ŽINAI, KAD...

ES piliečių teisė laisvai judėti, gyventi ir dirbti visoje Sąjungoje lengvai gali būti palaikyta savaime suprantamu dalyku. Tačiau siekiant užtikrinti, kad piliečiai galėtų visiškai pasinaudoti šia teise, būtina sukurti ir palaikyti veiksmingą pagrindinių teisių ES viduje apsaugos sistemą.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

Naujienos

Susitikimas su moksleiviais

2015-12-03

Šią savaitę džiaugiuosi susitikęs su dešimtokų iš Anykščių Jono Biliūno gimnazijos grupe, kurie rugsėjo 25 d. laimėjo Europos kalbų dienai skirto protų kovų "Kalbų labirintas 2015" konkursą. Nugalėtojus pasikviečiau praleisti dvi dienas Briuselyje.
Buvo įdomu su jaunuoliais ir jų mokytojais aptarti darbo Europos parlamente ypatumus, aktualijas ir daugiakalbystės kaip vienos iš didžiausių Europos vertybių svarbą. O taip pat padiskutuoti su moksleiviais apie jų studijuojamas kalbas, pasiruošimo konkursui procesą, pamatyti moksleivių kurtą trumpametražį filmą, kuris garantavo dalyviams vietą finale. Moksleiviai turėjo progą susipažinti su žymiomis Belgijos sostinės vietomis, aplankyti Parlamentariumą.atgal..