AR ŽINAI, KAD...

ES turi teisėkūros institucijas, vykdomąją valdžią ir nepriklausomą teismo organų sistemą, jas papildo ir paremia keletas kitų institucijų ir organų. Sprendimų priėmimo ES taisyklės ir procedūros nustatytos sutartyse. Sąjunga turi savo biudžetą, kad galėtų įgyvendinti savo tikslus.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

Naujienos

Pokalbyje su tautiečiais - tiek Lietuvai, tiek visai ES aktualios temos

2018-09-12

Strasbūre sulaukta gausių svečių iš visos Lietuvos – zanavykų, dzūkų, aukštaičių ir vilniečių. Susitikime su EP nariu Algirdu Saudargu kalbėtasi apie tai, kas šiuo metu aktualu tiek Lietuvoje, tiek Europoje.


Strasbūre sulaukta gausių svečių iš visos Lietuvos – zanavykų, dzūkų, aukštaičių ir vilniečių. Susitikime su EP nariu Algirdu Saudargu kalbėtasi apie tai, kas šiuo metu aktualu tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Kaip tik šioje plenarinėje sesijoje Europos Parlamentas paskyrė 17 mln. eurų kompensaciją Lietuvos žemdirbių nuostoliams padengti, pradėtas svarstyti dotacijos dydis naujoje finansinėje perspektyvoje Ignalinos AE uždarymui. Ypač daug dėmesio sulaukė padėties Vengrijoje svarstymas. Visa tai aktualu Lietuvai ir smagu apie tai gyvai pasišnekėt su tautiečiais.

 


atgal..