AR ŽINAI, KAD...

ES piliečių teisė laisvai judėti, gyventi ir dirbti visoje Sąjungoje lengvai gali būti palaikyta savaime suprantamu dalyku. Tačiau siekiant užtikrinti, kad piliečiai galėtų visiškai pasinaudoti šia teise, būtina sukurti ir palaikyti veiksmingą pagrindinių teisių ES viduje apsaugos sistemą.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

Naujienos

Pokalbyje su tautiečiais - tiek Lietuvai, tiek visai ES aktualios temos

2018-09-12

Strasbūre sulaukta gausių svečių iš visos Lietuvos – zanavykų, dzūkų, aukštaičių ir vilniečių. Susitikime su EP nariu Algirdu Saudargu kalbėtasi apie tai, kas šiuo metu aktualu tiek Lietuvoje, tiek Europoje.


Strasbūre sulaukta gausių svečių iš visos Lietuvos – zanavykų, dzūkų, aukštaičių ir vilniečių. Susitikime su EP nariu Algirdu Saudargu kalbėtasi apie tai, kas šiuo metu aktualu tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Kaip tik šioje plenarinėje sesijoje Europos Parlamentas paskyrė 17 mln. eurų kompensaciją Lietuvos žemdirbių nuostoliams padengti, pradėtas svarstyti dotacijos dydis naujoje finansinėje perspektyvoje Ignalinos AE uždarymui. Ypač daug dėmesio sulaukė padėties Vengrijoje svarstymas. Visa tai aktualu Lietuvai ir smagu apie tai gyvai pasišnekėt su tautiečiais.

 


atgal..