AR ŽINAI, KAD...

Komitetai daug laiko praleidžia rengdami pranešimus dėl Komisijos pasiūlytų teisės aktų, tačiau jie gali rengti ir pranešimus savo iniciatyva komitetų kompetencijos sričiai priklausančiais klausimais. Pirmininkų sueiga – už Parlamento darbą atsakingas organas – suteikia leidimą pranešimus savo iniciatyva perduoti plenariniams posėdžiams.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

Naujienos

Pasaulio jaunimo dienos

2016-02-15

Popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo iniciatyva Pasaulinės jaunimo dienos pirmą kartą įvyko 1986-aisias. Todėl simboliška, jog šventė minint 30-ąjį jubiliejų įvyks šventojo popiežiaus gimtinėje - Lenkijoje.
Bernardinų jaunimo centras jau pradėjo aktyviai ruoštis Pasaulio jaunimo dienoms. Tai - ypatingas renginys, padedantis jauniems žmonėms pajusti krikščionišką vienybę ir suprasti, jog šiandieniniame pasaulyje prasminga liudyti tikėjimą, vadovautis krikščioniškomis vertybėmis.
Svarbu, kad kuo daugiau mūsų jaunimo turėtų galimybę dalyvauti milijonus sutraukiančioje piligriminėje kelionėje. Todėl džiaugiuosi galėjęs paremti centro veiklą, kad kelionė į Krokuvą būtų ne tik smagus nuotykis, bet ir prasminga dvasinė kelionė.atgal..