AR ŽINAI, KAD...

"Cantine“ - šiuo prancūzišku „kelioninės skrynios“ pavadinimu EP nariai ir Parlamento darbuotojai pakrikštijo 100 litrų talpos dėžes, naudojamas gabenti dokumentams ir įrangai tarp Europos Parlamento darbo vietų Briuselyje, Strasbūre ir Liuksemburge. Šiandien naudojamos ergonominės plastmasinės dėžės, kurių spalva priklauso nuo to, kuriame pastate dirba jų šeimininkai. Tobulėjant informacinėms technologijoms gerokai sumažėjo poreikis fiziškai transportuoti darbo priemones.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

Naujienos

Pasaulio jaunimo dienos

2016-02-15

Popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo iniciatyva Pasaulinės jaunimo dienos pirmą kartą įvyko 1986-aisias. Todėl simboliška, jog šventė minint 30-ąjį jubiliejų įvyks šventojo popiežiaus gimtinėje - Lenkijoje.
Bernardinų jaunimo centras jau pradėjo aktyviai ruoštis Pasaulio jaunimo dienoms. Tai - ypatingas renginys, padedantis jauniems žmonėms pajusti krikščionišką vienybę ir suprasti, jog šiandieniniame pasaulyje prasminga liudyti tikėjimą, vadovautis krikščioniškomis vertybėmis.
Svarbu, kad kuo daugiau mūsų jaunimo turėtų galimybę dalyvauti milijonus sutraukiančioje piligriminėje kelionėje. Todėl džiaugiuosi galėjęs paremti centro veiklą, kad kelionė į Krokuvą būtų ne tik smagus nuotykis, bet ir prasminga dvasinė kelionė.atgal..