AR ŽINAI, KAD...

ES piliečių teisė laisvai judėti, gyventi ir dirbti visoje Sąjungoje lengvai gali būti palaikyta savaime suprantamu dalyku. Tačiau siekiant užtikrinti, kad piliečiai galėtų visiškai pasinaudoti šia teise, būtina sukurti ir palaikyti veiksmingą pagrindinių teisių ES viduje apsaugos sistemą.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

Naujienų archyvas

Algirdas Saudargas dalyvavo diskusijoje apie pastatų modernizavimą

2009-12-11

2009 m. gruodžio 11 dieną Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Europos Parlamento narys Algirdas Saudargas Vilniuje surengė apskrito stalo diskusiją „Pastatų energetinis efektyvumas".


Diskusijoje kalbėta apie apie naująją Pastatų energinio naudingumo direktyvą, rengiamą priimti Europos Parlamente bei jos svarbą būsto modernizavimui Lietuvoje, apie Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą ir jos vėlavimą.
Europos investicijų banko atstovas Brianas Fieldas supažindino su JESSICA investavimo iniciatyvos taikymu daugiabučių namų modernizavimui finansuoti, jos privalumais ir nauda gyventojams.
Diskusijoje dalyvavo Aplinkos bei Finansų misterijų, Lietuvos statybininkų asociacijos, Nekilnojamojo turto plėtros asociacijos, Lietuvos langų ir durų gamintojų asociacijos vadovai bei atsakingi darbuotojai.
Įdomų pranešimą apie jau įgyvendintą projektą, geoterminės energijos panaudojimą pastatų šiltinimui, perskaitė UAB "Lietuvos sanatorija" technikos direktorius Vytautas Žibūda.


atgal..