AR ŽINAI, KAD...

Plenarinė sesija – teisėkūros proceso finišo tiesioji, komitetų ir frakcijų nuveikto politinio darbo kulminacija. Joje aptariami teisės aktų projektai, balsuojama dėl pakeitimų ir priimami galutiniai teisės aktų tekstai.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

2014 m.

LR Seime vyko seminaras – diskusija EUROPOS PARLAMENTO RINKIMAMS ARTĖJANT: AR ŽINOME, KOKIOS ES NORIME?

2014-02-20

Diskusijoje pranešimus skaitė prof. Ramūnas Vilpišauskas, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorius, Marius Skuodis, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas. Diskusijoje dalyvavo TS-LKD kandidatų sąrašo į Europos Parlamentą lyderiai. Renginį moderavo
Dr. Laurynas Kasčiūnas, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas. Diskusijoje buvo diskutuojama apie ES raidą, apie iššūkius, kylančius visai ES. Rinkimais į EP Lietuvoje domisi tik 20 procentų Lietuvos rinkėjų, tačiau pastaruoju metu auga susidomėjimas Europos Sąjungos reikalais visoje Europoje, valstybėms ėmusis griežtos taupymo politikos, o tai gali paskatinti euroskeptikų aktyvesnį dalyvavimą rinkimuose.


Lietuvoje aktualus numatomas euro įvedimas ir žemės ūkio paskirties žemės pardavimas užsieniečiams, o tai irgi gali paskatinti  rinkėjus  atvykti į prie rinkimų urnų gegužės 22-25 dieną įvyksiančiuose rinkimuose į Europos Parlamentą.

A.Saudargas
atgal..