AR ŽINAI, KAD...

ES turi teisėkūros institucijas, vykdomąją valdžią ir nepriklausomą teismo organų sistemą, jas papildo ir paremia keletas kitų institucijų ir organų. Sprendimų priėmimo ES taisyklės ir procedūros nustatytos sutartyse. Sąjunga turi savo biudžetą, kad galėtų įgyvendinti savo tikslus.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

2013 m.

Liepos 15-17 dienomis Vilniuje vyks ITRE ( Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komiteto ) delegacijos išvažiuojamasis posėdis Vilniuje

2013-07-15

Liepos 15 d. į Vilnių atvyko ITRE ( Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komiteto ) delegacija, kurios sudėtyje dalyvavo EP narys Algirdas Saudargas.


Komiteto delegacijai vadovaujanti Amalia Sartori kartu su kitais delegacijos nariais liepos 16 d. susitiko su Lietuvos Prezidente Dalia Grybauskaite, vėliau lankėsi Vilniaus universiteto Lazerių centre, susitiko su Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministru R.Sinkevičiumi bei Ekonomikos ministru E.Gustu, LR Seimo Ekonomikos, Europos reikalų bei Švietimo, mokslo ir kultūros komitetų nariais. Liepos 17 dieną įvyko susitikimas su Energetikos ministru J.Neverovičiumi bei Švietimo ir mokslo ministru D.Pavalkiu.

 

 


atgal..