AR ŽINAI, KAD...

Europos Parlamento pirmininkas vadovauja Parlamento veiklai, pirmininkauja plenariniams posėdžiams ir tvirtina biudžetą. Jis atstovauja Parlamentui, palaikančiam išorės ryšius ir ryšius su kitomis Bendrijos institucijomis.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

2013 m.

Algirdas Saudargas sakė baigiamąjį žodį tarptautinėje konferencijoje 'Investuokime į tyrėjus"

2013-11-15

Lapkričio 14-15 dienomis Lietuvos mokslų akademijoje vyko tarptautinė konferencija "Investuokime į tyrėjus, kurioje buvo aptariami jaunųjų mokslininkų rengimo, jų mobilumo bei integracijos į modernias įmones klausimai, supažindinama su mokslininkų finansavimo perspektyvomis, panaudojant naujas ES teikiamos paramos galimybes.


"Didžiuojamės, kad tokio lygio renginys vyksta Lietuvoje, " sakydamas baigiamąjį žodį konferencijos dalyviams pažymėjo Algirdas Saudargas. " Mus supantys žmogaus rankų darbo daiktai atsirado todėl, kad kažkas investavo į jų kūrėjus. Rinka investuoja į mokslą, tačiau to nepakanka. Mokslas turi būti remiamas valstybės", sakė europarlamentaras. Akcentuodamas žmogų - kūrėją, į kurį turi būti investuojama, jis atkreipė dėmesį į grėsmes, keliamas neatsakingai panaudojant mokslo rezultatus.

 

 

  


atgal..