AR ŽINAI, KAD...

ES piliečių teisė laisvai judėti, gyventi ir dirbti visoje Sąjungoje lengvai gali būti palaikyta savaime suprantamu dalyku. Tačiau siekiant užtikrinti, kad piliečiai galėtų visiškai pasinaudoti šia teise, būtina sukurti ir palaikyti veiksmingą pagrindinių teisių ES viduje apsaugos sistemą.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

2012 m.

Algirdas Saudargas lankėsi Onuškio vidurinėje mokykloje

2012-03-09

Kovo 9 dieną europarlamentaras Algirdas Saudargas lankėsi Onuškio vidurinėje mokykloje. Susitikimas prasidėjo viktorina, kurioje net 7 moksleivių komandos po 3 dalyvius rungėsi dėl kelionės į Europos Parlamentą. Į viktorinos klausimus apie įvykius ir žmones, atvedusius Lietuvą į Nepriklausomybę, geriausiai sekėsi atsakinėti dviems abiturientų komandoms


Antrame viktorinos ture buvo patikrintos moksleivių žinios apie Europos Sąjungą, ir čia laimėjo trijų merginų komanda lakonišku pavadinimu „ Imk".

 

Vėliau vykusio iškilmingo minėjimo metu Lietuvos himną atliko didelis varinių pučiamųjų instrumentų orkestras, susikūręs tik prieš pusę metų, tačiau jau turintis nemažų ambicijų. Mokyklos vadovybė džiaugėsi moksleivių, skinančių pirmąsias vietas rajono olimpiadose, laimėjimais.

 

Algirdas Saudargas,  sveikindamas visą mokyklos bendruomenę Kovo 11-osios proga, kreipėsi į vaikus, sakydamas, kad į dažnai niūrokai užduodamą klausimą, už kokią Lietuvą kovojome, jis turįs tik vieną atsakymą - už tą, kuri yra šiandien, čia ir dabar, už tą Lietuvą, kurią matome, kurioje dirbame ir gyvename, už tą Lietuvą, kurios vaikai esame.

 

A.Saudargas
atgal..