AR ŽINAI, KAD...

Europos Parlamento pirmininkas vadovauja Parlamento veiklai, pirmininkauja plenariniams posėdžiams ir tvirtina biudžetą. Jis atstovauja Parlamentui, palaikančiam išorės ryšius ir ryšius su kitomis Bendrijos institucijomis.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

2012 m.

Algirdas Saudargas dalyvavo diskusijoje “Ar baltų laikas jau praeityje?“

2012-02-23

Vasario 23 d. Knygų mugėje vyko diskusija „ Ar baltų laikas jau praeityje?“ Diskutuoti apie tai, kas gali išlaikyti baltų tautas, susirinko įvairūs kultūros pasaulio žmonės.


A.Saudargas dalyvavo knygų mugėje                                                                 

Diskusijoje dalyvavęs Algirdas Saudargas akcentavo kalbos svarbą tautos tapatybei: „ Mes pirmiausiai identifikuojamės kalbiškai, tačiau genetiškai nesiskiriame nuo visos likusios Europos - genai yra persipynę. Taigi tauta nėra genetinis darinys, vadinasi, informacija perduodama kažkaip kitaip - per gimtąją kultūrą, kuri mums ypatingai suaugusi su kalba." Pasak europarlamentaro, „ ateityje viskas priklausys nuo to, kaip mes tą informaciją, kurią nešame iš kartos į kartą, perkelsime į dabartinę kultūrą. Su interneto atėjimu mūsų laukia uždaviniai, kaip atsilaikyti prieš svetimas firmas, antraip googlai mus išgooglins."


atgal..