AR ŽINAI, KAD...

Plenarinė sesija – teisėkūros proceso finišo tiesioji, komitetų ir frakcijų nuveikto politinio darbo kulminacija. Joje aptariami teisės aktų projektai, balsuojama dėl pakeitimų ir priimami galutiniai teisės aktų tekstai.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

2012 m.

Algirdas Saudargas dalyvavo apdovanojant 10-osios ES gamtos mokslų olimpiados nugalėtojus

2012-04-28

Balandžio 22-29 dienomis Vilniuje vyko 10-oji Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiada, pirmą kartą Lietuvoje subūrusi jaunuosius mokslo talentus net iš 25 ES valstybių. Šiame komandiniame konkurse jaunieji mokslininkai varžėsi komandomis, atlikdami praktines užduotis.


 Balandžio 28 d. Lietuvos Mokslų akademijoje vyko užbaigiamasis renginys, kurio metu medaliais buvo apdovanoti nugalėtojai. Algirdas Saudargas, šio renginio ambasadorius, dalyvavo apdovanojant jaunuosius talentus. Sveikindamas renginio dalyvius A.Saudargas kalbėjo apie dabartinį mūsų pasaulį, kupiną išmanių daiktų, kuriuos kuria išradingos žmogaus smegenys. Tačiau žmogus kuria ne tik nuostabius daiktus, jis taip pat kuria ir viską naikinančius ginklus, tad labai svarbu tai, kaip žmogus naudosis jam suteiktais gebėjimais. EUSO 2012 direktorius P.L. Tamošiūnas, kreipdamasis į olimpiados dalyvius, visus pavadino nugalėtojais ir palinkėjo ne tik svajoti, bet ir realizuoti savo svajones. 


atgal..