AR ŽINAI, KAD...

Komitetai daug laiko praleidžia rengdami pranešimus dėl Komisijos pasiūlytų teisės aktų, tačiau jie gali rengti ir pranešimus savo iniciatyva komitetų kompetencijos sričiai priklausančiais klausimais. Pirmininkų sueiga – už Parlamento darbą atsakingas organas – suteikia leidimą pranešimus savo iniciatyva perduoti plenariniams posėdžiams.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

2011 m.

Rugsėjo 23 d. Radviliškyje vyko projekto „Broliai“ partizanų apygardose renginys, kurį organizavo Vį ARTIS ir Radviliškio miesto kultūros centras.

2011-09-23

Rugsėjo 23 d. Radviliškyje vyko projekto „Broliai“ partizanų apygardose renginys, kurį organizavo Vį ARTIS ir Radviliškio miesto kultūros centras. Europos Parlamento narys Algirdas Saudargas, renginio rėmėjas, Radviliškio kultūros centre susitiko su radviliškiečiais.


Sus itikimo metu europarlamentaras dalijosi prisiminimais, Lietuvai stojant į NATO, akcentuodamas didžiulį pokario partizanų indėlį Lietuvos laisvės kovų istorijoje. A.Saudargo nuomone, partizanų dainos yra Lietuvos paveldas, kuris turi atgimti kiekvienoje naujoje kartoje, nes tik tuomet bus galima visus nepriteklius įveikti ir karus atlaikyti.

Klausytojams aktyviai domintis Europos Parlamento veikla, europarlamentaras pasakojo apie Europos Parlamento struktūras, svarbias aktualijas Lietuvai, Europos bendrąją energetikos politiką.

Renginiai Radviliškyje vyko visą dieną. Radviliškio kultūros centre buvo atidaryta paroda „ Ir jie mokėjo džiaugtis...", vyko dokumentinių filmų partizanine tematika peržiūra, organizuota išvyka partizanų keliais kartu su istoriku Vykintu Vaitkevičiumi, viktorina , kurios nugalėtojai buvo apdovanoti kelione į Europos Parlamento būstinę Strasbūre. Antroje dienos pusėje vyko bardų pasirodymas, poetės Eglės Juodvalkės eilių skaitymas, Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė" koncertas BROLIAI.


atgal..