AR ŽINAI, KAD...

Komitetai daug laiko praleidžia rengdami pranešimus dėl Komisijos pasiūlytų teisės aktų, tačiau jie gali rengti ir pranešimus savo iniciatyva komitetų kompetencijos sričiai priklausančiais klausimais. Pirmininkų sueiga – už Parlamento darbą atsakingas organas – suteikia leidimą pranešimus savo iniciatyva perduoti plenariniams posėdžiams.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

2010 m.

Algirdas Saudargas svečiavosi Šeštokuose

2010-10-25

Spalio 22 dieną europarlamentaras Algirdas Saudargas vyko į Šeštokų vidurinę mokykla susitikti su aukštesniųjų klasių moksleiviais.


Maloniai priėmęs mokyklos kolektyvas kartu su direktore Meilute Januškevičiene dalyvavo diskusijoje tema „Europos Sąjungos įtaka mūsų kasdieniniam gyvenimui". Algirdas Saudargas išsamiai atsakinėjo į mokyklos bendruomenei aktualius klausimus apie ES biudžeto dydį ir jo paskirstymą, kaip gautas ES lėšas leidžia Lietuvos valstybė ir kaip atsiskaitoma ES, apie euro įvedimą, apie darbo Briuselyje ir Strasbūre ypatumus, kaip aktyvesnė prekyba gali skatinti Lietuvos vystymąsi ir daugelį kitų klausimų. Moksleiviai ir mokytojai buvo dėkingi europarlamentarui už apsilankymą ir gyvai vestą istorijos-politologijos pamoką.


Po susitikimo su mokiniais europarlamentaras apžiūrėjo renovuojamą mokyklą, taip pat su mokyklos direktore diskutavo apie mokyklos ir rajono aktualijas.


atgal..