AR ŽINAI, KAD...

ES turi teisėkūros institucijas, vykdomąją valdžią ir nepriklausomą teismo organų sistemą, jas papildo ir paremia keletas kitų institucijų ir organų. Sprendimų priėmimo ES taisyklės ir procedūros nustatytos sutartyse. Sąjunga turi savo biudžetą, kad galėtų įgyvendinti savo tikslus.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

2010 m.

Algirdas Saudargas lankėsi Panevėžyje

2010-09-13

Europarlamentaro apsilankymas Panevėžyje sutapo su miesto švente, kuri šiais metais jau 507-oji. Nuo pat šeštadienio ryto miesto centre šurmuliavo panevėžiečiai ir miesto svečiai, prie kuriu vėliau prisijungė ir europarlamentaras.


Savo vizitą Panevėžyje Algirdas Saudargas pradėjo susitikimu su šio miesto meru Vitalijumi Satkevičium. Taip pat šiame susitikime dalyvavo delegacija iš Liuneno miesto (Vokietija), LR Seimo narys Petras Lomanas ir keletas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narių.
Europarlamentaras tarė sveikinamąjį žodį Panevėžio miesto 507-tojo gimtadienio proga ir pasveikino Panevėžį ir Liuneną bendradarbiaujančius jau 20 metų. A. Saudargas su svečiais pasidžiaugė, kad Vokietija labai remia Lietuvą sprendžiant energetikos klausimus Europos Sąjungoje. Vokietijos kanclerės Angelos Merkel vizitas Lietuvoje dar kartą parodė, kad šalys aktyviai bendrauja ir yra stipri abipusė partnerystė.


Vėliau Europarlamentaras kartu su Panevėžio meru išvyko į regioninę radijo stotį „Pulsas", kur dalyvavo laidoje „Šiandien aktualu". Laidoje kalbėta apie šiandienos aktualijas tiek Lietuvoje, tiek Europos Parlamente.


Sudalyvavęs tiesioginėje radijo laidoje europarlamentaras prisijungė prie šurmuliuojančių miesto renginių. Algirdo Saudargo apsilankymu Panevėžio miesto šventėje labai džiaugėsi Panevėžio Vaikų dienos užimtumo centro globotiniai tiek lietuviai, tiek Romų kilmės vaikai, kurių jaunatvišką šventinę programą stebėjo europarlamentaras. Užimtumo centro vaikai asmeniškai dėkojo Algirdui Saudargui už suteiktą paramą. Dar 2009 m. A. Saudargas Užimtumo centro vaikams dovanojo televizorių ir kompiuterį.

 


atgal..