AR ŽINAI, KAD...

Plenarinė sesija – teisėkūros proceso finišo tiesioji, komitetų ir frakcijų nuveikto politinio darbo kulminacija. Joje aptariami teisės aktų projektai, balsuojama dėl pakeitimų ir priimami galutiniai teisės aktų tekstai.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

2010 m.

A. Saudargas dalyvavo susitikime su Lietuvos savivaldybių asociacijos nariais

2010-10-05

Spalio 5 d. Briuselyje įvyko europarlamentarų ir Lietuvos savivaldybių asociacijos narių susitikimas. Į Briuselį atvykę miestų merai, vicemerai, asociacijos nariai bendravo su Lietuvoje išrinktais EP nariais bei uždavė jiems klausimų. A.Saudargas, kalbėdamas su svečiais, apibrėžė ES struktūrą ir tikslus. „Europos Sąjunga- tai struktūra sukurta ne verslui ir ne pelnui.


Ji sukurta investicijoms, investicijoms į saugumą",- teigė europarlamentaras. A.Saudargas taip pat apibūdino EP darbo specifiką, darbą politinėse grupėse ir komitetuose. Buvo kalbėta ir apie ES struktūrinius fondus, investicijas į inovacijas. „Labai svarbus pačios Lietuvos aktyvumas įsisavinant ES lėšas, daug kas priklauso tik nuo mūsų pačių. ES struktūrinė politika- tai didžiulė socialinė parama Lietuvai ir kol kas mes esame jos gavėjai, turime tai tinkamai išnaudoti",- pažymėjo A. Saudargas.

atgal..