AR ŽINAI, KAD...

Komitetai daug laiko praleidžia rengdami pranešimus dėl Komisijos pasiūlytų teisės aktų, tačiau jie gali rengti ir pranešimus savo iniciatyva komitetų kompetencijos sričiai priklausančiais klausimais. Pirmininkų sueiga – už Parlamento darbą atsakingas organas – suteikia leidimą pranešimus savo iniciatyva perduoti plenariniams posėdžiams.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

Naujienos

Lietuvos diplomatija – po šimtmečio ženklu

2018-11-07

Lapkričio 7 dieną Algirdas Saudargas, kaip pirmasis atkurtos Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras, o 2004–2008 m. LR nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius prie Šventojo Sosto, dalyvavo ilgalaikės parodos „Kuriančiajai Lietuvos diplomatijai – 100“ Kauno Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorato rūmuose atidaryme.


Parodos autoriai – dr. Vytautas Žalys ir prof. Alfonsas Eidintas. Parodą atidarė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, VDU rektorius Juozas Augutis ir Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Lapkričio 8-ąją europarlamentaras, kartu su Pirmosios vyriausybės klubo nariais, dalyvavo pirmųjų Lietuvos vyriausybių dokumentų knygos pristatyme (dokumentų rinkinį sudarė prof. A. Eidintas ir dr. Raimundas Lopata) istoriniame pastate Gedimino prospekte – toje erdvėje, kur savo veiklą pradėjo pirmoji 1918 m. Vasario 16-ąją atkurtos Lietuvos vyriausybė.
atgal..