AR ŽINAI, KAD...

"Cantine“ - šiuo prancūzišku „kelioninės skrynios“ pavadinimu EP nariai ir Parlamento darbuotojai pakrikštijo 100 litrų talpos dėžes, naudojamas gabenti dokumentams ir įrangai tarp Europos Parlamento darbo vietų Briuselyje, Strasbūre ir Liuksemburge. Šiandien naudojamos ergonominės plastmasinės dėžės, kurių spalva priklauso nuo to, kuriame pastate dirba jų šeimininkai. Tobulėjant informacinėms technologijoms gerokai sumažėjo poreikis fiziškai transportuoti darbo priemones.


DARBOTVARKĖ


 Įrašų prenumerata

Naujienos

A. Saudargas dalyvavo "Science meets Parliaments" iniciatyvoje

2017-11-30

Šią savaitę, kaip ir kasmet, į Europos Parlamentą sugužėjo mokslininkai iš visos Europos, pagal iniciatyvą "Science meets Parliaments 2017".
"Turėjau galimybę susitikti su tyrėju, dirbančiu neuro-mokslų srityje ir ieškančiu būdų, kaip palengvinti Alzhaimerio ligos gydymą, Stavros Skouras. Tokie renginiai yra puiki vieta mokslininkams suprasti parlamento veiklą, parlamentarams – kliūtis su kuriomis susiduria mokslininkai, ir apsikeisti idėjomis tam, kad pagerintume mokslo politikos formavimą. Tikimės tolesnio bendradarbiavimo", - teigė europarlamentaras Algirdas Saudargas.atgal..